boldyrecords.com logo

Boldy Records
Produkcja Filmowa i Telewizyjna
Dom ProdukcyjnyKatarzyna Jungowska

Dodano: 2013-01-14 14:23:53


photo
photo
photo
Absolwentka wydziałów aktorstwa i reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Uczestniczę w produkcjach filmów i seriali. Reżyseruję reklamy i teledyski.

W 2008 roku nakręciłam film dokumentalny o polskim kaskaderze Jacku Kadłubowskim pt. „Jacek”. Film był na festiwalu filmów dokumentalnych Tranzyt. Był też emitowany w TVP KULTURA.

W 2010 mój scenariusz krótkometrażowej fabuły „Popatrz na mnie” został wybrany przez Studio Munka i uhonorowany dotacją na realizację w programie 30 MINUT.

Uznani artyści uwierzyli w mój scenariusz i wzięli udział w przedsięwzięciu. Nie tylko na ekranie zagościły postaci takie jak Maciej Stuhr, Ewa Szykulska czy Izabela Kuna. Muzykę do filmu napisał Paweł Mykietyn, a kostiumem zajął się projektant i kreator mody: Tomasz Ossoliński wraz ze swoją ekipą.
Krótkometrażowy debiut reżyserki okazał się sukcesem docenianym zarówno przez publiczność, jak i profesjonalistów na wielu międzynarodowych festiwalach, m. in. Polish Film Festival w Los Angeles, Cannes, FF w Young Corner, FPFF w Gdyni, Quest Europe.

Film Zdobył NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI na międzynarodowym festiwalu QUEST EUROPE i otrzymał nominację do uznanej nagrody J Machulskiego za najlepsze zdjęcia.

Ostatnio pracuję w reklamie, moją specjalizacją od ponad roku jest praca z dziećmi. Mam z nimi fantastyczny kontakt.
Reklamy


Logo dół