boldyrecords.com logo

Boldy Records
Produkcja Filmowa i Telewizyjna
Dom ProdukcyjnyMaciej Molczyk

Dodano: 2009-10-09 15:08:01


photo
Doświadczenie w realizacji filmów i scenariuszy:

2009 - wraz z Michałem Białeckim scenariusz do sztuki teatralnej „Kabel TV" dla Teatru Versus we Wrocławiu.

2008 - research materiałów dokumentalnych do filmu o Kardynale Bolesławie Kominku zrealizowanym dla Ośrodka Pamięć i Przyszłość.

2008 - scenariusz i realizacja filmu dokumentalnego „Ziemia zapomniana?" dla Canal Planete

2008 - współpraca reżyserska i współscenarzysta spotu reklamowego dla Ośrodka Pamięć i Przyszłość.

2007 - scenariusz i realizacja dokumentu o Adamie Labodze, producencie znanych, cenionych i używanych przez gwiazdy muzyki na całym świecie wzmacniaczy gitarowych dla TVP3 Wrocław.

2007 - scenariusz i współpraca reżyserska do 6 filmów dokumentalnych dla Ośrodka Pamięć i Przyszłość w ramach akcji Pociąg do Historii.

2007 - scenariusz do sztuki teatralnej o Feliksie Dzierżyńskim „Czerwony Kat"

2007 - współpraca reżyserska do 3 odcinków serialu dokumentalnego „Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie", emitowanego w TVP Polonia.

2006 - scenariusz i reżyseria teledysku „Sukces" grupy WokMrozu zrealizowany na zamówienie Stowarzyszenia Wrocek na potrzeby Festiwalu Kabaretowego Wrocek.

2006 - scenariusz do filmu „Solidarność - początek rewolucji". Film został zrealizowany przez Wytwórnię Filmów Fabularnych dla Discovery Channel. Premiera miała miejsce 13 grudnia 2006 roku.

2006 - wraz z Krzysztofem Gurecznym współautor scenariusza i narracji do filmu pt. „Wierzymy w marzenia". Film został wyemitowany przez TVP2.

2005 - scenariusz i reżyseria teledysku Joanny Lewandowskiej pt. „Konie."

2005 - scenariusz do teledysku Margity Ślizowskiej - „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos."

2005 - scenariusz i II reżyser filmu pt. „Hala Ludowa", zrealizowanego na zamówienie wrocławskiej Hali Ludowej, opowiadający o historii tej słynnej budowli i całego miasta.

2005 - scenariusz i reżyseria krótkometrażowego filmu „Rekrutacja". Nagroda publiczności na festiwalu w Zgierzu, wyróżnienie publiczności na przeglądzie filmów Rura Movie.

 

 

Wykształcenie:

Październik 1999 - październik 2004: Uniwersytet Wrocławski Wydział Nauk Historycznych                         i Pedagogicznych, kierunek Historia.

Logo dół